Fightrank.pl

FightRank.pl

Fightrank.pl

Strona Główna

 

01.11.2014 - UWAGA! Reaktywujemy nasz portal. Więcej szczegółów na naszym profilu na FB <TUTAJ>.

Jesteśmy w trakcie zbiórki funduszy na nowy silnik i nowa szatę graficzna. Nie mniej jednak od nowego roku wznawiamy nasz ranking.

Strona w nowej postaci powinna pokazać się w okolicach czerwca.

 


27.12.2012 - Dodaliśmy zestawienie statystyczne porównawcze statystyk za miesiące: sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień. [TUTAJ] 


26.12.2012 - Dodaliśmy zestawienie statystyczne walk za miesiąc grudzień 2012. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu [TUTAJ] 


17.12.2012 - Dodaliśmy bardzo ciekawe zestawienie statystyczne walk za miesiąc listopad 2012. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu [TUTAJ] 


02.12.2012 - Oddajemy w Wasze ręce pierwsze zestawianie porównawcze statystyk za miesiące: sierpień, wrzesień, październik 2012. Zajdziecie, je w dziale STATYSTYKI, lub po kliknięciu [TUTAJ] 


18.11.2012 - Oddajemy w Wasze ręce trzecie już zestawienie statystyczne zawodowych walk MMA z udziałem Polskich zawodników. Pod uwagę brane są tylko i wyłącznie walki zawodowe. W notowaniu październikowym odnotowaliśmy łącznie aż 54 walki. To o 10 walk mniej niż w poprzednim miesiącu (64 walki) STATYSTYKI PAŹDZIERNIK


09.11.2012 - Opublikowaliśmy 3 notowanie (październikowe) naszego rankingu w WADZE CIĘŻKIEJ

Na pierwszym miejscu bez zmian Damian Grabowski (1). Ze względu na zmianę kategorii wagowej z piątego miejsca zniknął Karol Celiński. Dzięki temu, zawodnicy z miejsc 6-24 awansowali o jedno oczko, a w rankingu zadebiutował Bartosz Rogacki (25).

W październiku odbyły się tylko 2 walki z udziałem notowanych przez nas zawodników wagi ciężkiej. W pierwszej z nich Michał Andryszak (8) pokonał nie notowanego u nas Roberta Maruszaka na PLMMA5. W drugiej Daniel Omielańczuk pokonał na EFS Juliana Bogdanova. Obaj notowani przez nas zawodnicy odnotowali awans o jedno oczko.


09.11.2012 - Opublikowaliśmy 3 notowanie (październikowe) naszego rankingu w WADZE PÓŁCIĘŻKIEJ

Na pierwszym miejscu bez zmian Janek Błachowicz. Do rankingu wskoczył na piąte miejsce zmieniający kategorię wagowa Karol Celiński (5), który pokonał Yurija Gorbenko na ProFC 43. W związku z tym faktem zawodnicy z miejsc 5-24 odnotowali spadek o jedno oczko, a z zestawienia w tym miesiącu wypadł Adam Kowalski.

W kategorii półciężkiej odbyły się jeszcze tylko 2 pojedynki z udziałem notowanych na fightrank.pl zawodników. I tak, Mateusz Gawarzewski (24) przegrał z Michałem Pasternakiem na PLMMA7 i spadł o jedna pozycję. Natomiast zwycięstwo Ireneusza Cholewy (6) nad nie notowanym na fightrank.pl Marcinem Żaba, nie pozwoliło mu na awans i pomimo wygranej, ze względu na wskoczenie do rankingu Karola Celińskiego (5), odnotował spadek z pozycji 5 na 6. 


07.11.2012 - Opublikowaliśmy 3 notowanie (październikowe) naszego rankingu w WADZE ŚREDNIEJ

Nie pierwszym miejscu bez zmian Mamed Khalidov. Z zestawienia zniknął Wiktor Sobczyk (16), który zmienił wagę. Pojawił się natomiast na 24 miejscu Arkadiusz Żaba (24), który również zmienił wagę i w debiucie w wadze średniej pokonał nienotowanego Waldemara Kożusznego.

Dzięki zniknięciu Sobczyka, awans o jedno oczko odnotowali zawodnicy z miejsc od 16 do 23.

W kategorii do 84 kg odbyły się w tym minionym miesiącu tylko 3 walki z udziałem notowanych przez nasz portal zawodników. Michał Szuliński (14) pokonał Wojcecha Stępniaka (nie ujęty w rankingu), a Paweł Zalewski (17) pokonał Arnoldasa Eize (nie ujęty w rankingu). Jednak te zwycięstwa nie pozwoliły awansować w/w zawodnikom.

Pomimo porażki z Borisem Miroshnichenko Kamil Szymuszowski (11) zachował swoja pozycję. 


07.11.2012 - Opublikowaliśmy 3 notowanie (październikowe) naszego rankingu w WADZE PÓŁŚREDNIEJ

Na miejscu pierwszym, pomimo porażki z Mortenem Djursa pozostaje Aslambek Saidov (1). Na miejscu 9 debiutuje zmieniający kategorię wagowa Wiktor Sobczyk (9) a na 24 również zmieniający kategorię wagowa Adam Golonkiewicz (24). Tym samym z rankingu wypada Arkadiusz Żaba.

W wadze do 77kg, odbyło się jeszcze kilka pojedynków z udziałem zawodników notowanych w naszym rankingu. Liczyliśmy na to, że turniej w Paczkowie przyniesie spore zmiany. Tak się jednak nie stało. Co prawda Kerim Abzaiłow (14) pokonał nie notowanego Radosława Demczura, a Mateusz Zawadzki (17) pokonał dużo lżejszego Mahomeda Tulshaeva a następnie zremisował z Marcinem Mencelem (19), który z kolei wcześniej pokonał nie notowanego Patryka Grudniewskiego, ale to było zbyt mało aby podskoczyć w rankingu choćby o jedno oczko.

Również zwycięstwo Rafała Błachuta (16) nad nie notowanym Patrykiem Grudniewskim i notowanym sporo niżej Adamem Golonkiewiczem (24), nie pozwoliły mu na awans w naszym rankingu.


Parę słów o FIGHTRANK.PL :

W dziale Ranking Polskich zawodników MMA, prezentujemy Wam, najlepszą dwudziestkę (naszym zdaniem) zawodników w naszym kraju w każdej z kategorii wagowych. Zdajemy sobie sprawę iż, jak każdy ranking również i ten będzie wzbudzał zapewne wiele kontrowersji. Nie mniej jednak, będziemy starać się go przygotowywać najbardziej sumiennie jak tylko będziemy mogli. Nad opracowywaniem rankingów pracuje kilka osób związanych z Polską sceną MMA praktycznie od początku jej istnienia.

Postanowiliśmy również stworzyć Ranking Polskich Zawodniczek MMA. Ze względu na niezbyt dużą (aczkolwiek stale rosnącą) liczbę zawodniczek, ranking ten jest bez podziału na kategorie wagowe. Jeśli zawodniczek będzie więcej, postaramy się stworzyć takowe ranking z podziałem na te kategorie.

Ostatnią, ale chyba najciekawszą rzeczą jaką opracowaliśmy, są chyba pierwsze w Polsce statystyki dotyczące walk Polaków w kraju, jak i za granicą. Liczymy, że będą one dosyć ciekawą pozycją.

Jesteśmy otwarci, na wszelkie sugestie dotyczące naszego portalu i zapraszamy do współpracy, oraz do wysyłania wszelkich uwag, pytań, czy propozycji na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Jesteś tutaj: Home